amplificação Status Publicação liljan ljusstake auktion pá Congelar Contratado
Local hero: Liljan - Trendenser
Swedish Lily/Liljan ljusstakar - Stockholms Auktionsverk
ystad metall liljan | Barnebys
Ljusstakar 1 par ”Liljan” Ystad Metall - Stockholms Auktionsverk
Ljusstakar, Ett par, Ystad Metall, Design Ivar Ålenius Björk, "Liljan", höjd: 12. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8672
Ljusstakar, ett par, vaser/ljusstakar, Liljan, Ystad metall. Höjd: 12 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 5409
LJUSSTAKAR, 2 par, mässing, "Liljan", Ivar Ålenius Björk för Ystad-Metall, 1900-tal samt Berona. - Bukowskis
Ljusstakar, Ett par, Ivar Ålenius Björk (1905-1978), Sverige. Liljan, mässing, Ystad-Metall, Sverige. Höjd: 12 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 6504
LJUSSTAKAR, ett par, grönpatinerad brons, Ystad-Metall, "Liljan", Ivar Ålenius Björk. - Bukowskis
IVAR ÅLENIUS-BJÖRK, ljusstakar, ett par, "Liljan", Ystad-Metall. - Bukowskis
LJUSSTAKE, mässing, "Liljan", Ivar Ålenius Björk, Ystad metall. Silver & Metall - Tenn, Mässing & Koppar - Auctionet
Ljusstake, Ystad metall, (liljan) Höjd: 12 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4561
Ivar Ålenius Björk, Ystad metall, ljusstakar Liljan, 2 st - Lauritz.com
Lot-Art | LJUSSTAKAR, ett par, mässing, "Liljan", Ivar Ålenius Björk för Ystad metall, 1900-tal.
2 ljusstakar mässing Liljan Ystad Metall
Slutpris för Ljusstake "Liljan" Ystad
LJUSSTAKAR, 3 st "Liljan", Ivar Ålenius-Björk, Ystad Metall, mässing, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Björnssons Auktionskammare
LJUSSTAKAR, två par, mässing, "Lilja", Ivar Ålenius Björk, Ystad Metall. - Bukowskis
Ljusstake, Ivar Ålenius-Björk, Liljan, mässing, Ystad metall, Glainsats, Sverige. Höjd: 12 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -